Eredményeink 2014/2015

Humán

• Radnóti Miklós halálának 70. évfordulóján rendezett versenyen III. helyezést értek el: Almási Rezső, Barbély Bence, Bognár Attila Vogel Patrik 13. G osztályos tanulók.
  • Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola angol szépkiejtési versenyén II. helyezést ért el Darai Zsófia 9.G osztályos tanuló.
  • Vörösmarty Mihály Megyei Szavalóversenyen I. helyezést ért el Klemencsics Antal 12.G osztályos tanuló.
  • Megyei kollégiumok és Székesfehérvári középiskolák közötti megyei szintű Szép magyar beszéd versenyén III. helyezést ért el Darai Zsófia 9.G osztályos tanuló.
  • A Széchenyi Színpad Bojtárból tündérkirály c. produkciója elnyerte a legjobbb rendezés, valamint a diákzsűri különdíját.
  • Fejér Megyei Diáknapok honismereti kategóriájában II.helyezést ért el Szigeti Martin 13.G osztályos tanuló.
  • Fejér Megyei Diáknapok Irodalmi alkotás kategóriában bronz minősítést, Vers- és prózamondásban pedig ezüst minősítést ért el Rimai Ádám 12.G osztályos tanuló.

Reál

• Lánczos Kornél Fizika versenyen I. helyezést ért el Molnár Áron 10.B osztályos tanuló
  • Gordiusz Matematika Tesztversenyen a következő eredményeket értük el:
                   9. évfolyamosok: I. hely Nagy Krisztina 9.KNY, II. hely Beszédes Mónika 9.E, III. hely Nagy Bence 9.KNY
                   11. évfolyamosok: II. hely Szenczi Richárd 11.B
                   12. évfolyamosok: I. hely Tamáska Roland 12.D, II. hely Láng Gábor 12.B, III.hely Farkas Tamás 12.B

Műszaki

• Az Óbudai Egyetem Informatika versenyén III. helyezést ért el Hauser Kristóf 12.E osztályos tanuló.
  • AUDI Kreativity versenyen III. helyezést értek el: Szabó Dávid, Raffai Zsombor József, Németh Gábor 12.F osztályós tanulók.
  • PENdroid verseny-Pannon Egyetem versenyén II. helyezést értek el: Molnár Áron 10.B Nagy Ádám 13.E osztályos tanulók
  • Fülemüle országos informatika verseny középiskolás kategóriájában II. helyezést ért el: Nagy Dominik 11.G osztályos tanuló.
  • OMTV verseny eredményei:
    12.-es gépészeink:
    Csizmazia Viktor 13.helyezett /alap autocades oklevél,
    Bokány Martin Csaba 15.helyezett /alap autocades oklevél
    Gépgyártástechnológusaink:
    Simon Róbert 6. helyezett /üzemeltetői autocades papír

Schmidt Attila 9.helyezett /üzemeltetői autocades papír

Gyöngyösi Bence 14.helyezett /üzemeltetői autocades papír

Farkas Bence 16.helyezett /alap autocades papír

Sport

• A Diákolimpia VI. korcsoportos fiú kézilabda versenyen I. helyezést értek el: Ambruzs Csaba, Ambruzs Norman, Balogh Dániel, Barna Dávid, Csermák Gergő, Domján László, Gelencsér Dávid, Hadlaczky Bence, Halász Barnabás, Kiss Patrik, Kiss Zoltán, Leszkován Ádám, Osváth Bence, Tóth László, Vonya Kornél, Zsákovics Bence.
  • Kaszás Gábor emléktornán iskolánk teremlabdarúgó csapata I.helyezést ért el.
  • Diákolimpia országos döntő-Mezei futás I. hely: Bernáth Bálint, Burcsik Barnabás, Héninger Ádám, Kiss Árpád, Vágner Viktor
  • INTERCISA Kézilabda Kupa III. hely: 1. csapat
  •  INTERCISA Kézilabda Kupa VI. hely: 2. csapat