Kinevezett tanáraink a 2018/2019. tanévben

Név Beosztás
ALBRECHT GYULA OSZTÁLYFŐNÖK 13.D1
BAILEY TRAVON GARY ANYANYELVI LEKTOR
BERCZELINÉ SZIRMAI MÁRTA ILONA IGAZGATÓHELYETTES, OSZTÁLYFŐNÖK 9.G
BIRKÉSNÉ KADARKUTI MÁRIA  
BORDÁCSNÉ GARÁN KATALIN  
BORZOK KÁROLY  
BRÁDA CSABA ATTILA  
CSERI TAMÁS  
CSICSMAN GABRIELLA  
CSIK LÁSZLÓ  
CSITKEI ADRIEN ÉVA OSZTÁLYFŐNÖK 10.D
CSUVÁR IMRE  
DÁVID MÁRTA OSZTÁLYFŐNÖK 9.E
DÁVID-KULIFAI VANDA  
DEZSŐ JUDIT MÁRTA OSZTÁLYFŐNÖK 11.E
DOMINÓ CSABA Szakképzési Centrum KANCELLÁR
DÖMÖTÖR ISTVÁN OSZTÁLYFŐNÖK 10.F
EDIBOGLU BARTOS GAYE  
FEHÉRVÁRI ERNŐ  
FEJES NORBERT OSZTÁLYFŐNÖK 11.G
FEJESNÉ NAGY KRTISZTINA  
FISCHER MARIANN MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 10.A
FOGARASI ÁGNES  
GACHOVETZ TIBOR  
Dr. GÖDE ANDREA OSZTÁLYFŐNÖK 9.D
GULYÁS ZOLTÁN IGAZGATÓHELYETTES 
HEITER KITTI  
HEREDNÉ MÓRICZ ADRIENNE  
HORVÁTH LAJOS ZOLTÁN IGAZGATÓ, FELNŐTTOKTATÁSI TAGOZATVEZETŐ
HORVÁTHNÉ LANGENBACHER MÁRIA KÖNYVTÁROS TANÁR
HUNKA- ROSTAHÁZI ESZTER NÓRA OSZTÁLYFŐNÖK 10.E, DÖK KOORDINÁLÓ TANÁR
JANUS MÁRTA MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 12.G
KÁLDORNÉ VARGA ÁGNES DIÁKSZÍNPAD VEZETŐ TANÁR
KÁLMÁN SÁNDOR JÓZSEF  
KECZERNÉ SZALAI ÉVA  
KISS ANTAL ISTVÁN  
dr. KISTELEKI PÉTER  
KOCSOR SZILVIA  
KOTRUSZ MÁRTON  
KOVÁCS DÁNIEL  
KOVÁTS RÓBERT  
KOZICSNÉ NAGY GABRIELLA OSZTÁLYFŐNÖK 13.B1
KULCSÁR SZILVIA Szakképzési Centrum FŐIGAZGATÓ
LŐRINCZ LÁSZLÓ GYAKORLATI OKTATÁSVEZETŐ
LUKÁCS KÁROLY  
MÁRTON ZSUZSANNA ÉVA  
MÉSZÁROS MAGDOLNA  
MÓDNÉ TAKÁCS JUDIT  
MOHÁCSI LÁSZLÓ OSZTÁLYFŐNÖK 12.A
NÉMETHNÉ BALOGH ZSUZSANNA OSZTÁLYFŐNÖK 9.F
NÉMETH-ZÁMBÓ SZONJA GYES
PAJTÓK SÁNDOR CSABA  
PAJTÓK-VIZSOLYI JÚLIA OSZTÁLYFŐNÖK 13.M1
PEREDY TIBOR OSZTÁLYFŐNÖK 13.A1
PETRÓCZKI LÁSZLÓ  
PÉTERFALVI LAJOS  
POÓR MÁRIA IGAZGATÓHELYETTES
PUSKÁS MARIANNA GYES
RING RENÁTÓ OSZTÁLYFŐNÖK 9.KNY, I.K.SZ. KOORDINÁLÓ TANÁR
SCHLAUSZKY SZILÁRD  
SCHMIDT FLÓRA SZONJA OSZTÁLYFŐNÖK 10.B
SCHWARCZNÉ ZRUFFKÓ ERZSÉBET  
SZEGVÁRI JÁNOS OSZTÁLYFŐNÖK 11.D
SZÉKELY ISTVÁN BÉLA OSZTÁLYFŐNÖK 12.D
SZELE ZSÓFIA MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 11.A
SZENTE KRISZTIÁN  
SZIGEDI BÉLÁNÉ  
SZIKOLÁNÉ FECZKÓ ÉVA OSZTÁLYFŐNÖK 9.A
SZILASSY LÁSZLÓ FERENC  
SZLAVIKOVICS ANNA MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 12.E
SZŰCS RÓBERT  
TIBAI TIBOR BALÁZS  
TÓTH JÓZSEF OSZTÁLYFŐNÖK 12.B
TÓTHNÉ HOLLÓSI HENRIETT OSZTÁLYFŐNÖK 9.B
TÓVÁRI KÁROLY  
TRENKA LAJOS TAMÁS  
TREXLER FERENCNÉ MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ
UTCZÁSNÉ MÉSZÁROS ERZSÉBET OSZTÁLYFŐNÖK 11.B
Dr. UDVARDYNÉ ZSADON ZSÓFIA  
VADÁSZI LÁSZLÓ  
VAGYONNÉ HÜBLER NÓRA GYES
VARGA ILDIKÓ ESZTER OSZTÁLYFŐNÖK 11.F és 13.E2
VÁRNAI JULIANNA LILLA  
VÉGH-RUPERT ÉVA MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 10.G
VEHOVSZKYNÉ BOKOR ILDIKÓ  
VENDÉG SZABOLCS OSZTÁLYFŐNÖK 12.F és 13.F1
VIDÁNÉ MOROZ SZIMÓNA MARGARÉTA  

Óraadó tanáraink a 2018/2019-es tanévben

Baráth Péter
Benisné Szabó Éva ECL Nyelvvizsga hely szakmai vezető
Bordács Ferenc
Csesznák Tamás
Dömötör Gábor
id. Demeter Zoltán
Katona József
Király Alajos György
Kovács Ferenc
Kovács János
Nyiratiné Székely Zsuzsanna
Simon Sándor
Takács Gábor
Theiszné Jáhn Erzsébet

 

Share