Kinevezett tanáraink a 2018/2019. tanévben

ALBRECHT GYULA  
BERCZELINÉ SZIRMAI MÁRTA ILONA Osztályfőnök 9.G
BIRKÉSNÉ KADARKUTI MÁRIA  
BORDÁCSNÉ GARÁN KATALIN  
BORZOK KÁROLY  
BRÁDA CSABA  
CSERI TAMÁS  
CSICSMAN GABRIELLA  
CSÍK LÁSZLÓ  
CSITKEI ADRIEN Osztályfőnök 10.D
CSUVÁR IMRE  
DÁVID MÁRTA Osztályfőnök 9.E 
DÁVID-KULIFAI VANDA  
DEZSŐ JUDIT MÁRTA Osztályfőnök 11.E
DOMINÓ CSABA Igazgató
DÖMÖTÖR ISTVÁN Osztályfőnök 10.F
Dr. GÖDE ANDREA Osztályfőnök 9.D
FEHÉRVÁRI ERNŐ  
FEJESNÉ NAGY KRTISZTINA  
FEJES NORBERT Osztályfőnök 11.G
FOGARASI ÁGNES  
FISCHER MARIANN Munkaközösség vezető, Osztályfőnök 10.A
GACHOVETZ TIBOR I.S.K. vezető testnevelő
GAYE EDIBOGLU BARTOS  
GULYÁS ZOLTÁN Igazgatóhelyettes (műszaki)
HEITER KITTI  
HEREDNÉ MÓRICZ ADRIENNE  
HORVÁTH LAJOS ZOLTÁN Igazgatóhelyettes (operatív), felnőttoktatási tagozat vezetője
HORVÁTHNÉ LANGENBACHER MÁRIA Könyvtáros tanár
HUNKA- ROSTAHÁZI ESZTER NÓRA Osztályfőnök 10.E, DÖK koordináló tanár
   
JANUS MÁRTA Munkaközösség vezető, Osztályfőnök 12.G
KÁLDORNÉ VARGA ÁGNES Diákszínpad vezető tanár
KÁLMÁN SÁNDOR  
KECZERNÉ SZALAI ÉVA  
   
KISS ANTAL ISTVÁN  
dr. KISTELEKI PÉTER  
KOCSOR SZILVIA  
KOTRUSZ MÁRTON  
KOVÁCS DÁNIEL  
KOVÁTS RÓBERT  
KOZICSNÉ NAGY GABRIELLA  Osztályfőnök 13.B1
LŐRINCZ LÁSZLÓ  Gyakorlati oktatásvezető
LUKÁCS KÁROLY  Osztályfőnök 13.E1
MÉSZÁROS MAGDOLNA  
MÓDNÉ TAKÁCS JUDIT 1/2 állás
MOHÁCSI LÁSZLÓ  Osztályfőnök 12.A
NÉMETHNÉ BALOGH ZSUZSANNA  Osztályfőnök 9.F
PAJTÓK SÁNDOR CSABA  
PAJTÓK-VIZSOLYI JÚLIA  Osztályfőnök 13.E1
PEREDY TIBOR  Osztályfőnök 13.A1
PÉTERFALVI LAJOS  
SZENTE KRISZTIÁN  
POÓR MÁRIA Igazgatóhelyettes (nevelési)
PUSKÁS MARIANNA GYES 
RING RENÁTÓ Iskolai közösségi szolgálati koordinátor, Osztályfőnök 9.KNY
SCHLAUSZKY SZILÁRD  
SCHWARCZNÉ ZRUFFKÓ ERZSÉBET  
SCHMIDT FLÓRA SZONJA  
SZEGVÁRI JÁNOS Osztályfőnök 11.D
SZÉKELY ISTVÁN BÉLA Osztályfőnök 12.D
SZELE ZSÓFIA Munkaközösség vezető, Osztályfőnök 11.A
SZIGEDI BÉLÁNÉ  
SZIKOLÁNÉ FECZKÓ ÉVA Osztályfőnök 9.A
SZILASSY LÁSZLÓ Munkaközösség vezető
SZLAVIKOVICS ANNA Munkaközösség vezető, Osztályfőnök 12.E
SZŰCS RÓBERT  
TIBAI TIBOR BALÁZS  
TÓTH JÓZSEF Osztályfőnök 12.B
TÓTHNÉ HOLLÓSI HENRIETT Osztályfőnök 9.B 
TÓVÁRI KÁROLY  
TRENKA LAJOS TAMÁS  
TREXLER FERENCNÉ Munkaközösség vezető, Osztályfőnök 10.B
UTCZÁSNÉ MÉSZÁROS ERZSÉBET Osztályfőnök 11.B
VADÁSZI LÁSZLÓ  
VAGYONNÉ HÜBLER NÓRA GYES
VARGA ILDIKÓ ESZTER Osztályfőnök 11.F, Osztályfőnök 13.E2
VÁRNAI JULIANNA LILLA  
VEHOVSZKYNÉ BOKOR ILDIKÓ  
VENDÉG SZABOLCS Osztályfőnök 12.F, Osztályfőnök 13.F1
VÉGH-RUPERT ÉVA Munkaközösség vezető, Osztályfőnök 10.G
VIDÁNÉ MOROZ SZIMÓNA  
ZÁMBÓ SZONJA GYES

Óraadó tanáraink a 2017/2018-as tanévben

Baráth Péter
Benisné Szabó Éva ECL Nyelvvizsga hely szakmai vezető
Bodács Ferenc
Csesznák Taműs
Dömötör Gábor
id. Demeter Zoltán
ifj. Demeter Zoltán
Katona József
Király Alajos György
Kotsis Balázs
Kovács Ferenc
Kovács János
Nagy Gábor
Nyiratiné Székely Zsuzsanna
Rádl Péter
Simon Sándor
Szakács László
Hübler Jószef
Takács Gábor
Theiszné Jáhn Erzsébet

 

Share