Sajtóközlemény talált kismacskával kapcsolatban

Ma délelőtt 10.30 perc körül diákjanink jelezték Arany Lili diákönkormányzati elnökünknek, hogy találtak egy rossz állapotban levő macskát az iskola udvarán. Tanulóink azonnal az udvarra siettek, hogy segítsenek. Ezt követően a diákok jelezték a kint tartózkodó tanárainknak, hogy találtak egy cicát, majd egyből állatmentőket próbáltak hívni a macskához. Közel fél óra sikertelen próbálkozás (több állatvédő szervezetet hívtak) után sikerült a Fema Állatmentőkkel felvenni a kapcsolatot. Eddigre a kismacskát már bevitték tanulóink az iskolába, hogy ne fázzon, majd az állatmentők kiérkezését követően átadták nekik ellátásra. Sajnos nem tudjuk, hogy mi történhetett a kis állattal, tanulóink már ebben az állapotban találták, és a lehető legrövidebb idő alatt tudtak segítséget hívni hozzá.

Szorítunk a mielőbbi gyógyulása miatt!

 

Az iskola elkötelezett az állatok védelme iránt, számos tanulónk közösségi szolgálatot is teljesít a környékbeli menhelyeken, állatvédő szervezeteknél.

 

FacebookGoogle+Megosztás